Collabs

(in alphabetic order)

FREELANCE COPYWRITERS
Hans Adelaars  http://www.hansadelaars.nl/
Roland van Beveren  http://rolandvanbeveren.nl/
Pascal Boogaert  http://www.belpascal.nl/
Nynke de Groot  https://www.linkedin.com/in/nynke-de-groot/
Anouk van Hemert  http://www.anoukvanhemert.nl/
Joost Jager 
http://www.joostjager.nl/

Raphael Kamp www.raphaelkamp.com
Huib Maaskant  http://www.floodland.nl/
Dimitri Michels  http://dimitrimichels.nl/
Job van Oel  http://www.jobvanoel.nl/
Minke Ouwehand  https://nl.linkedin.com/in/minke/nl
Annemiek den Uil  http://www.mevrouwdenuil.nl/
Ralph Wilmes  http://wilmescommunicatie.nl/

FREELANCE DESIGNERS
Anytime  http://www.anytime.nl/
Robert Heemskerk  http://www.distincto.nl/
Ingeborg Huisman 
www.borgdesign.nl/

Marcus Klück  http://www.vorm3.nl/
Jeroen Tissen  http://www.j3t1.nl
Sandra Wiggers  http://www.sandrawiggers.nl/

FREELANCE PRODUCERS
Rachel Franke  www.rachelfranke.net
Nelleke Rekers  www.nellekerekers.nl
Niels Scheide, Bart Reef  https://www.dotconnectors.nl/

AGENCIES
Alta  Nijverheidsweg 16, 3534 AM Utrecht
BeyenMeyer
  Weteringschans 98, 1017 XS Amsterdam
Boemmm  Van Diemenstraat 146, 1013 CN Amsterdam
Bureau Stoer  Johan van Hasseltweg 39, 1021 KN Amsterdam
Crossmarks  Veemarktkade 8, 5222 AE ‘s-Hertogenbosch
Daybreak Content
  Barbera Strozzilaan 201, 1083 HN Amsterdam
Daylight  Nieuwendammerdijk 340 M1, 1023 BV Amsterdam
DDB Unlimited  Prof. W.H. Keesomlaan 4, 1183 DJ Amstelveen
FHV/BBDO
  Amsterdamseweg 204, 1182 HL Amstelveen
Goed Stel Mensen  Keizersgracht 316, 1016 EZ Amsterdam
Grey Benelux  Danzigerkade 53, 1013 AP  Amsterdam
Guilty People  Van Nelleweg 1, Rotterdam
Goud Uberconnected  Surinameplein 118, Amsterdam
Hugo Strategy  Kanaalstraat 82A, 1054 XL Amsterdam
KR Communicatie  Vrieseplein 2, 3311 NK Dordrecht

Made In May
  Amstelpark 6, 1083 HZ Amsterdam
Nu:Amsterdam  Herengracht 124-128, 1015 BT Amsterdam

Ogilvy & Mather Amsterdam  Pilotenstraat 41, 1059 CH Amsterdam
Goede Doelen Loterij  Willemsparkweg 80, 1071 GK Amsterdam
Publicis  Prof. W.H. Keesomlaan 12, 1183 DJ Amstelveen
Redmint  Kuiperbergweg 50e, 1101 AG Amsterdam-Zuidoost
Sanoma  Capellalaan 65, 2132 JL Hoofddorp
Scripta  Nieuwe Herengracht 47, 1011 RN Amsterdam

Slag bij Almelo  Twentepoort Oost 28, 7609 RG Almelo
Van Santen Netwerk  Nieuwemeerdijk 15, 1171 NA  Badhoevedorp
True  De Pastoe Fabriek, Rotsoord 3, 3523 CL  Utrecht
Vormer’s Vuur  Orteliuslaan 19, 3528 BA Utrecht

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s